korzystacie z aplikacji Revolut? Właśnie osiągnął kolejny próg – milion użytkowników w naszym kraju!

Milion użytkowników Revolut w Polsce

Jeszcze rok temu z Revolut’a korzystało w Polsce niespełna 350 tysięcy osób, lecz w ciągu 12 miesięcy liczba ta wzrosła do miliona!
Polacy rzeczywiście pokochali płatności online. Coraz częściej korzystamy z Blika, Google Pay, Apple Pay i aplikacji naszych banków, z tego względu, że to po prostu wygodne. Tak samo pokochaliśmy Revoluta.

Revolut z okazji okrągłego miliona użytkowników pochwalił się również ciekawymi statystykami, z których wynika że korzystając z aplikacji wydaliśmy już ponad 3,5 mld złotych!

Na co wydajemy pieniądze w Revolut?

Revolut ma już milion uzytkowników w polsce

Najczęściej poprzez Revoluta płacimy za zakupy Online, to 22% naszych transakcji. Drugie miejsce pod względem wydatków w naszym kraju plasują się podróże, a podium zamykają zakupy spożywcze – w tym przypadku mowa o 14,3% naszych wydatków.

Korzystając z mobilnych płatności Revoluta płącimy w restauracjach (13,3%), za środki transportu (12,4%), rozrywkę (6%) czy usługi (6%).

wydatki w revolut

Statystyki pokazują, że Polacy coraz częściej wybierają Revolut, który bardzo szybko się rozwija. Ciekawe ilu klientów będzie mieć za kolejnych 12 miesięcy?

zobacz także: Huawei wkrótce wypuści smartfon z usługami Google!