Nowy smartfon Huaweia z usługami Google. Huawei P30 Pro New Edition

Nowy smartfon Huaweia z usługami Google będzie miał niedługo premierę. Niestety nie oznacza to, że Amerykanie zdjęli bana z Huaweia. P30 Pro New Editionprawdopodobnie pojawić pod koniec maja lub na początku czerwca.


Będzie to tylko lekko odświeżona konstrukcja podobnie jak to ma miejsce w Huaweiu p smart 2020. Huawei wypuścił już kilka tego typu urządzeń z usługami Google. Marka próbuje zachęcić użytkowników, żeby wybrało ich nowe smartfony, dlatego wypuszcza takie telefony. Huawei bardzo dużo stracił na tym, że nie może korzystać z usług amerykańskiego giganta.

Huawei P30 Pro jest nadal bardzo dobrym telefonem, a wypuszczenie nowszej wersji przez chińską markę jest dobrym ruchem. O P30 Pro New Edition jeszcze prawie nic nie wiadomo. Przewidujemy, że Huawei wprowadzi kilka usprawnień i pewnie będzie delikatnie odświeżony wygląd. Wiadomo, że będzie taki sam procesor jak w aktualnej wersji (HUAWEI Kirin 980). Smartfon, żeby uzyskał dostęp do usług Google nie może za bardzo różnić od pierwowzoru. Taki smartfon będzie dobrym wyborem dla osoby, która chce mieć telefon Huaweia i usługi Google. Jak będziemy znać więcej szczegółów o nowości chińskiego giganta to damy wam znać.