Wyciekły zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy Note 20

Wczoraj w nocy wyciekły zdjęcia najnowszego flagowca koreańskiego producenta. Pojawiły się one na ukraińskiej stronie Samsunga. Strona została szybko usunięta, ale jak wiadomo w Internecie nic nie ginie. Grafiki te przedstawiają Samsunga Galaxy Note 20 Ultra.

Źródło: Samsung

Zdjęcia prasowe pokrywają się ze wcześniejszymi przeciekami i renderami. Z tyłu telefonu zagości wyspa, która skrywa 3 obiektywy aparatu. Otoczone one zostały przez pierścienie, które je podkreślają. Prezentuje się to znacznie lepiej niż w przypadku Samsungów z serii S20. Z wcześniejszych przecieków Note 20 Ultra będzie miał 50x zoom, a nie 100x jak ma to miejsce w S20 Ultra. Na grafikach smartfon koreańskiej marki jest ukazany w brązowo-złotej wersji kolorystycznej i wygląda bardzo dobrze. Najnowsi przedstawiciele serii Note będą bardzo podobni do poprzedniej generacji. Wyróżnikiem ich będzię nowa i duża wyspa z tyłu na aparaty. Natomiast bryła urządzenia będzie prawie taka sama. Także z frontu nie uświadczymy znaczących różnic. Nowe notatniki Samsunga będą jedynie ewolucją, a nie rewolucją dobrze znanych nam konstrukcji.

Żródło: Samsung

Najnowsze flagowce Samsunga mają zostać prawdopodobnie zaprezentowane w Sierpniu jak miało to miejsce w kilku poprzednich generacjach. Dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *